C222MA/C

Záhradný ohňostroj 222r

259,68 €

Na sklade:

0 Ks

Záhradný ohňostroj 222r

Počet efektov: 26 rôznofarebných

Doba trvania: 240 sekúnd

Rozmer produktu: 94cmx 31 cmx 44 cm (D-V-Š)

Hodnotenie: 1.0/5 (2 Hlasy)

Kompaktný multiefektný ohňostroj – Záhradný ohňostroj – 222 rán

kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Záhradný ohňostroj 222r 

Kompaktný ohňostroj Záhradný ohňostroj 222r je sprevádzaný 26 rôznofarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 222 rán  a celá show trvá 240 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Záhradný ohňostroj 222r 

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Zákazníci ktorý kupili tento tovar kúpili tiež:

Partnerské weby


Späť na vrch